Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Chicco Balık Banyo Termometresi Mavi
Chicco Balık Banyo Termometresi 18028MAV..
Chicco Balık Banyo Termometresi Pembe
Chicco Balık Banyo Termometresi 18028PMP..
Renz RZ900 Kulak Alın Ateş Ölçer
Renz RZ900 Kulak Alın Ateş Ölçer Özellikleri:   Bebeğin vücut sıcaklığını hem ağızdan hem de alından ölçülebilir. Üretiminde kızılötesi ışınım teknolojisi kullanılmıştır. Bebek cildinin sıcaklığını öl..
Visio Focus Temassız Ateş Ölçer
Visio Focus Temassız Ateş Ölçer Özellikleri: Visio Focus Ateşölçer; patentli okuma mesafesini gösteren nişan alma sistemi ile alın ve yüzey sıcaklığını gösterebilen ilk ve dünyadaki tek termometre öze..
Weewell WHC730 Soğuk Buhar Makinası
Weewell WHC730 Soğuk Buhar Makinası Özellikleri; İnsan sağlığı için entegre edilmiş iyonizer ünitesi mevcuttur. Nem göstergesi ve gece ışığı mevcuttur. Uzaktan kumandalıdır. 5 farklı zaman ayarı vard..
Weewell WHM130 Higro Termometre
 Weewell WHM130 Higro Termometre Özellikleri   Sıcaklık ve Nem Ölçer. LCD ekran geniş ve aydınlatmalıdır. Maximumu nem ve minimum sıcaklık değerlerini hafızada tutmaktadır.  Takvim barındırmaktadır. S..
Weewell WSB141 Buharlı Sterilizatör
Weewell WSB141 Buharlı Sterilizatör Özellikleri;   6 dakika da hızlı ve güvenilir bir şekilde sterilizasyon işlemini yapar. Tasarımı sayesinde etkin bir sterilizasyon ortaya çıkarır. 6 adet biberonu a..