Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Chicco Balık Banyo Termometresi Mavi
Chicco Balık Banyo Termometresi 18028MAV..
Chicco Balık Banyo Termometresi Pembe
Chicco Balık Banyo Termometresi 18028PMP..
Nuk 251012 Vapo Rapid Buharlı Sterilizatör
Nuk 251012 Vapo Rapid Buharlı Sterilizatör 19131..
Renz RZ900 Kulak Alın Ateş Ölçer
Renz RZ900 Kulak Alın Ateş Ölçer Özellikleri:   Bebeğin vücut sıcaklığını hem ağızdan hem de alından ölçülebilir. Üretiminde kızılötesi ışınım teknolojisi kullanılmıştır. Bebek cildinin sıcaklığını öl..
Weewell WHC730 Soğuk Buhar Makinası
Weewell WHC730 Soğuk Buhar Makinası Özellikleri; İnsan sağlığı için entegre edilmiş iyonizer ünitesi mevcuttur. Nem göstergesi ve gece ışığı mevcuttur. Uzaktan kumandalıdır. 5 farklı zaman ayarı vard..
Weewell Whc752 Sıcak- Soğuk Buhar Makinası
Weewell WHC752 Sıcak-Soğuk Buhar Makinası Özellikleri; İstenilen nem ayarını otomatik programlayabilen nem ayarı vardır. isteğe göre sıcak ,soğuk buhar üfler. İnsan sağlığı için entegre edilmiştir ıo..
Weewell WHM120 Termo-Higrometre
Weewell WHM120 Termo-Higrometre Özellikleri; Nem ve sıcaklıkta uygun ölçüm sağlar. Ölçüm aşıldığı zaman ışıklı uyarı özelliği vardır. Hava durumu tahmini,takvim, Tarih,saat ve alarm özelliği mevcuttur..
Weewell WHM130 Higro Termometre
 Weewell WHM130 Higro Termometre Özellikleri   Sıcaklık ve Nem Ölçer. LCD ekran geniş ve aydınlatmalıdır. Maximumu nem ve minimum sıcaklık değerlerini hafızada tutmaktadır.  Takvim barındırmaktadır. S..
Weewell WSB160 Kurutuculu Sterilizatör ve Mama Isıtıcısı
Weewell WSB160 Kurutuculu Sterilizatör ve Mama Isıtıcısı Bebek maması ısıtma ve yumurta pişirme fonksiyonuna sahip bir üründür. Sadece 8 dakikada sterilize edebirsiniz. 8 biberon kapasitesi mevcuttur...