Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Hipp 1 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr.
Hipp 1 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr. Özellikleri; Organik sütten üretilmiştir. İçeriği organik olduğundan %100 GDO’suzdur. Probiyotik bakteriler ve Prebiyotik lifler içerir. Gluten içermez.   K..
Hipp 1 Organik Combiotic Devam Sütü 900 gr
Hipp 1 Organik Combiotic Devam Sütü 900 gr Özellikleri:   Anne sütünün yetertsiz kaldığı durumlarda doktor kontrolü ile kullanılması gerekmektedir. %100 organik süt kullanılarak üretilmiştir. Gluten v..
Hipp 2 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr.
Hipp 2 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr. Özellikleri; Organik sütten üretilmiştir. İçeriği organik olduğundan %100 GDO’suzdur. İlave şeker içermez. Gluten içermez. Ayrıca farklı lezzetlerle tanışmı..
Hipp 3 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr.
Hipp 3 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr. Özellikleri; Organik sütten üretilmiştir. İçeriği organik olduğundan %100 GDO’suzdur. İlave şeker içermez. Gluten içermez. Ayrıca farklı lezzetlerle tanışmı..
Hipp Organik Armutlu Muzlu Meyve Püresi 90 gr.
Hipp Organik Armutlu Muzlu Meyve Püresi 90 gr. Özellikleri;   Tamamen olgunlaşmış, kolay sindirilebilen meyvelerden hazırlanmıştır. Şeker ilave edilmemiştir. Gluten içermez. Süt proteini içermez. Yumu..
Hipp Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi 90 gr.
HiPP Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi (90 gr) Özellikleri;   Tamamen organik içeriklidir. Gluten içermez. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. İlave şeker içermemektedir. Şeker içeriği m..
Hipp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr.
Hıpp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr. Özellikleri; GDO'suzdur %100 Organiktir. Buhar sıcaklığı ile pişirilmiştir. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. B1 vitamini ilavelidir. Çene gelişimi sağlar...
Hipp Organik Guavalı Muzlu Elma Püresi 90 gr
Hipp Organik Guavalı Muzlu Elma Püresi 90 gr Özellikleri:   İlave şeker içermemektedir. Bebeğiniz rahatça yiyebilir. Besin değeri yüksek bebeğinizin tadını çok seveceği elma ve muzdan üretilmiştir.  ..
Hipp Organik Sebze Karışımı 125 gr.
Hipp Organik Sebze Karışımı 190 gr Özellikleri;   HİPP Sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için en uygun seçenekleri içerir.  Koruyucu madde içermez.  İlave tuz iç..
Hipp Organik Şeftalili Mangolu Elma Püresi 90 gr
Hipp Organik Şeftalili Mangolu Elma Püresi 90 gr Özellikleri:   İlave şeker içermemektedir. Bebeğiniz rahatça yiyebilir. Besin değeri yüksek bebeğinizin tadını çok seveceği elma,muz ve mangodan üretil..
Hipp Organik Sütlü Meyveli 250 Gr
Hipp Organik Sütlü Meyveli 250 Gr Özellikleri :   İçeriği tamamen organiktir. Organik devam formülü barındırdığı için su ile hazırlayabilirsiniz. Kemik yapısında ve diş gelişiminde katkı vermesi için ..
Hıpp Organik Üzümlü Elmalı Meyve Püresi 190 gr.
 Hıpp Organik Üzümlü Elmalı Meyve Püresi 190 gr. Özellikleri;   Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Doktor kontrolünde ek gıdalara geçiş dönemlerinden bebeğinizin meyvelerle tanışması için u..
Milupa Organik Kayısı Muz Püresi 125 Gr
Milupa Organik Kayısı Muz Püresi 125 Gr Özellikleri:   Organik besinlerden üretilmiştir. Sağlıklı ve dengeli besin kaynağıdır. Ek besin kaynağı bebeğinizin gelişimine katkı sağlar. Bebeğinizin günlük ..
Pez 3+1 Şeker Adam
17,00TL 14,00TL
Pez 3+1 Şeker Adam  Özellikleri:   Paket içeriğinde 3 adet şeker ve 1 adet şeker kapsülü karakter vardır.   Not:Stok durumuna göre görselde ki herhangi bir model gönderilecektir...