Filtreleme

Babyjem 1216 Güvenlik Kemeri Kırmızı
Babyjem 1216 Güvenlik Kemeri Özellikleri:   Çocukların özellikle parklarda kaybolmasını istemeyen ebeveynler içini rahatlatacak bir üründür.  Güvenlik kemeri ile çocuklar hem hareket edebilecek hem de..
Babyjem Oto Yan Cam Güneşliği Siyah
Babyjem Oto Yan Cam Güneşliği Siyah Özellikleri:   Bebeğinizi güneşten korumak için üretilmiştir. Kullanımı kolay ve pratikdir. Bütün cam tiplerine uyumludur. Yıkanmaya uygun değildir.Silerek rahatça ..
Be Safe Rear Facing Kit
439,00TL 99,00TL
Be Safe Rear Facing Kit Özellikleri:   Besafe oto koltuklarının tüm modellerinde kullanılabilir.   Paket içerisinde; Araçta bebek var yazısı Güneşlik Kemer toplayıcı Sırt koruma Bebek aynası..
Besafe Baby Mirror Dikiz Aynası
Besafe Baby Mirror Dikiz Aynası 17495..
Kraft Lastik Köşe Kaplaması
Kraft Lastik Köşe Kaplaması Özellikleri: Bebeğinizin hareketli dönemlerinde hassas başlarını sert köşelerden koruması için üretilmiştir. Köşe kaplamasının yapışacağı yerleri temizleyip kurutunuz. Kuru..
Kraft Plastik Köşe Kaplaması
Kraft Plastik Köşe Kaplaması Özellikleri: Bebeğinizin hareketli dönemlerinde hassas başlarını sert köşelerden koruması için üretilmiştir. Köşe kaplamasının yapışacağı yerleri temizleyip kurutunuz. Pak..
Motorola Mbp140 Dect Dijital Bebek Telsizi
Motorola Mbp140 Dect Dijital Bebek Telsizi Özellikleri;   Bebek ünitesi direk prize takılarak çalıştırılır ve gece lambası özelliği vardır. Anne ünitesi küçük ve şıktır.Cebe takılabilir ve boyna takıl..
Motorola MBP160 Dect Dijital Bebek Telsizi
Motorola MBP160 Dect Dijital Bebek Telsizi Özellikleri  Kablosuz DECT Teknolojisi kullanılmıştır. Yüksek Hassaslıkta Mikrofon kısmı ile en uzak sesi de duyabilmektedir. Sarj Edilebilir Pil özelliği v..
Motorola MBP161 Aktivite Zamanlı Bebek Telsizi
Motorola MBP161 Aktivite Zamanlı Bebek Telsizi Özellikleri:   Kablosuz dect teknolojisi Üç aktivite zamanlayıcılı Gece lambası (bebek ünitesi) Oda sıcaklığı göstergesi Karşılıklı konuşma Yüksek hassas..
Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi
Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri;   3,5 inç / 9 cm renkli LCD Ekran 2.4 GHz FHSS Kablosuz Teknoloji Ebeveyn Ünitesinden kamerayı Yatay/Dikey hareket ettirebilme Güvenli Veri Şifrele..
Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi
Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri   Uzaktan HD (720p) izleyebilirsiniz. Kızılötesi görüş ile daha net görebilirsiniz. Anlık görüntü ve video kayıt edebilme özelliği vardır. Bebek moni..
Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi
Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi Berrak ses kalitesi ve dijital teknoloji ile bebeğinizi her an takip edebilirsiniz. Bebeğiniz ağladığında odasına gitmeden 'interkom' özelliği ile bebeğinizi sakin..
Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi
Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi Dijital kablosuz teknoloji sayesinde başka cihazlardan etkilenmez. Karşılıklı konuşmaya sahiptir. Açık alanda 300 metreye kadar çekim mesafesi vardır. C..
Weewell WMV855 Dijital Görüntülü Telsiz
Weewell WMV855 Dijital Görüntülü Telsiz Özellikleri: Bu gelişmiş kablosuz dijital teknoloji ebevenler için mükemmel kaliteli görüntü sağlıyor. Anne ünitesinde bulunan 3.5 inch renkli geniş LCD monitör..