Filtreleme

Babyjem Bebek Çorap Tutucu Turuncu
Babyjem Bebek Çorap Tutucu Özellikleri;  Yenidoğan bir bebeğin ayaklarını sıcak tutmak çok önemli olsa da; ayaklarında çorapların durmasını sağlamak da bir o kadar zordur. Normal çorabın üzerine giyil..
Kraft Askılı Dolap Kilidi
13,00TL 12,00TL
Kraft Askılı Dolap Kilidi Özellikleri: Meraklı çocukların ilaç,deterjan gibi potansiyel tehlikeli alanlara ulaşmalarını engellemeye yardımcı olur. Ortadaki düğmeye basarkan aynı anda iki yandaki düğme..
Kraft Lastik Köşe Kaplaması
Kraft Lastik Köşe Kaplaması Özellikleri: Bebeğinizin hareketli dönemlerinde hassas başlarını sert köşelerden koruması için üretilmiştir. Köşe kaplamasının yapışacağı yerleri temizleyip kurutunuz. Kuru..
Kraft Parmak Sıkışması Engelleyicisi
Kraft Parmak Sıkışması Engelleyicisi Özellikleri;   Ürün evde güvenlik sağlamak amaçlı üretim sağlanmıştır. Parmak sıkışmasını önlemek için kullanılır. Yağlı zeminlerde kullanıma uygun değildir...
Kraft Plastik Köşe Kaplaması
Kraft Plastik Köşe Kaplaması Özellikleri: Bebeğinizin hareketli dönemlerinde hassas başlarını sert köşelerden koruması için üretilmiştir. Köşe kaplamasının yapışacağı yerleri temizleyip kurutunuz. Pak..
Weewell WMA370 Dijital Bebek Telsizi
Weewell WMA370 Dijital Bebek Telsizi Berrak ses kalitesi ve dijital teknoloji ile bebeğinizi her an takip edebilirsiniz. Acık alanda bebek ünitresinden 300 metre mesafeye kadar iletişim kurabilirsiniz..
Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi
Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi Dijital kablosuz teknoloji sayesinde başka cihazlardan etkilenmez. Karşılıklı konuşmaya sahiptir. Açık alanda 300 metreye kadar çekim mesafesi vardır. C..
Weewell WMV812 Görüntülü Bebek Telsizi
Weewell WMV812 Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri;   Hayatınızı kolaylaştıracak, Bebeğinizi sürekli izlemenizde yardımcı olacak, Onu rahatlatmınızı sağlayacak, Birçok detayı ile rahatlıkla kullanabi..
Yumuşak silikon köşe koruyucu 10'lu
Yüksek kaliteli Pvc malzemeÖlçüleri uyan her türlü köşe yapışkanlı bandı sayesinde uygulayabilirsinizKullanacağınız alanı yapıştırmadan önce temizleyiniz1 pakette 10 adet köşe koruyucu vardır..
Çocuklar için çekmece dolap kilidi
Kolay uygulanır, kapak üzerinee sadece yapıştırın.boyutu: 10 cm * 3.5 cmDolap kapakları, Çekmeceleri cihaz kapakları çocuklar için tehlike arz eden heryerde uygulanabilirkilit altındaki yapışkanlı ban..