Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası Özellikleri :   Emziremeyen anneler için üretilmiştir. Ürün sayesinde bebekler anne sütü ile beslenmesine devam edebilir. Göğüs pompasının sık kullanılması göğüste bu..
İpek Bebe Pamuğu Maxi 60 adet
 İpek Bebe Pamuğu Maxi 60 adet Özellikleri: Dayanıklı İpek bebek maxi pedi %100 pamuktan yapılmış ekstra yumuşak dokusuyla bebeklerin temizliğinde hijyenik bir üründür. Farmakopi şartlarına uygun üret..
Mamajoo Elektronik Usb Çiftli Göğüs Pompası
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Özellikleri;   Kolay, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım ..
Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası
Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası Özellikleri; Gerektiğinde PC, powerbank ve araba şarjı ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağı..
Sebamed 54'lü Islak Mendil
Sebamed Islak Mendil Özellikleri;   Bebeğin bez bölgesindeki narin cildini temizlerken, cildin direncini de artırır. 5.5 pH değeri ile asit manto gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır. ..