Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Kraft Jelli Göğüs Pedi 30'lu
Kraft Jelli Göğüs Pedi 30'lu Özellikleri Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göğsünüzü her zaman kuru tutması için yumuşak yapıdan üretimi sağlanmıştır. Ürünün kaydırmaz bandı ile iç çamaşırınıza sab..
Kraft Sensitive Göğüs Pedi 48'li
Kraft Sensitive Göğüs Pedi 48'li Özellikleri Cilt dostudur. İnce yapısı sayesinde iç çamaşırınızdan belli olmaz. İç çamaşırınıza sabitleyen kaydırmaz bandı vardır. Sütün çabuk emilmesini sağlayan,dışa..
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet Özellikleri :  İnce ve ultra süper emici yapısı vardır. Hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Özelpolimer yapı sıvıyı emer ve pedin içerisine hapseder. Sıvı emildiğinde..
Lansinoh Göğüs Pedi 24'lü
Lansinoh Göğüs Pedi 24'lü Özellikleri :  İnce ve ultra süper emici yapısı vardır. Hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Özelpolimer yapı sıvıyı emer ve pedin içerisine hapseder. Sıvı emildiğinde da..
Weewell WNP400 40'lı Göğüs Pedi
Weewell WNP400 40'lı Göğüs Pedi Özellikleri; Süper eimici tanecikler içermektedir. Yumuşak ve rahatsız etmeyen dış dokusu vardır. Arka kısmında yapıştırıcı bantları ile kaymaz. Hava alan tasarımı ile ..