Filtreleme

Bebedor 664 Silikon Göğüs Koruyucu
 Bebedor 664 Silikon Göğüs Koruyucu Özellikleri;    Tahriş olmuş ve çatlatmış göğüs uçlarını emzirme sırasında koruyup kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Göğüs uçları ters dönmüş veya düz olan, emzi..
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası Özellikleri :   Emziremeyen anneler için üretilmiştir. Ürün sayesinde bebekler anne sütü ile beslenmesine devam edebilir. Göğüs pompasının sık kullanılması göğüste bu..
Bestlak Süt Arttırıcı Damla
Bestlak Anne Sütü Artırıcı Damla Özellikleri;   Ürün İçeriği: Rooibosekstresi, Rezene ekstresi, Mine çiçeği ekstresi, Hayıt meyvesi ekstresi, Keçi sedef otu ekstresi, Arpa meyvesi ekstresi, Çemen tohu..
Humana Still Tee Emziren Anneler İçin İçecek 200 gr.
Humana Still Tee Emziren Anneler İçin İçecek 200 gr. Özellikleri; Humana Still Tee içerğindeki tüm karışımlar tamamen bitki özlü olup anne sütünü arttırmada yardımcı olur. İçerğindeki bitki özleri tam..
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet Özellikleri :  İnce ve ultra süper emici yapısı vardır. Hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Özelpolimer yapı sıvıyı emer ve pedin içerisine hapseder. Sıvı emildiğinde..
Lansinoh Göğüs Pedi 60 Adet
Lansinoh Göğüs Pedi Özellikleri;   Tamamen ince ve oldukça emici özelliğe sahiptir. Pedin içindeki özel polimer yapı sütü emerek pedin hava almasını sağlar. Pedin kaymaması için özel bir yapışkan mevc..
Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet
Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet Anne sütünü besin değerlerini kaybetmeden saklar. İkili kilit mekanizmasına sahiptir. Alt desteği sayesinde buzdolabında vs. yerlerde dökülme ve  sızdırma yaşamazsı..
Mamajoo Elektronik Usb Çiftli Göğüs Pompası
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Özellikleri;   Kolay, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım ..
Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası
Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası Özellikleri; Gerektiğinde PC, powerbank ve araba şarjı ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağı..
Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li
Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li Özellikleri:  Bu ultra yumuşak göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine yerleşti..
Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180 ml.
Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180ml Özellikleri; Philips AVENT anne sütü saklama poşetleri değerli anne sütünün güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. ..
Philips Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu
Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu Özellikleri: Annelerin emzirme dönemlerinde oluşan acıyan göğüs ucu çatlaklaklarını korur. Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılm..
Sebamed 54'lü Islak Mendil
Sebamed Islak Mendil Özellikleri;   Bebeğin bez bölgesindeki narin cildini temizlerken, cildin direncini de artırır. 5.5 pH değeri ile asit manto gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır. ..