Filtreleme

Bebedor 664 Silikon Göğüs Koruyucu
 Bebedor 664 Silikon Göğüs Koruyucu Özellikleri;    Tahriş olmuş ve çatlatmış göğüs uçlarını emzirme sırasında koruyup kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Göğüs uçları ters dönmüş veya düz olan, emzi..
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası
Bebedor 8677 Manuel Göğüs Pompası Özellikleri :   Emziremeyen anneler için üretilmiştir. Ürün sayesinde bebekler anne sütü ile beslenmesine devam edebilir. Göğüs pompasının sık kullanılması göğüste bu..
Dalin Islak Havlu 56 Lı 3 Lü Eko
Dalin Islak Havlu 56 Lı 3 Lü Eko Özellikleri: Su bazlı özel solüsyonu ve hoş kokusu ile bebek temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Bebeklerin hem altını, hem vücudunu temizleyebilirsiniz. Cildin pH..
Dr. Brown's Süt Saklama Poşeti 25'li
Dr. Brown's Süt Saklama Poşeti 25'li Özellikleri; BPA içermemektedir. Kilitli yapısı sayesinde buzdolabında muhafaza edilebilir. Anne sütünü sızdırmadan Dr. Brown's Süt Saklama Poşeti ile saklayabilir..
Humana Still Tee Emziren Anneler İçin İçecek 200 gr.
Humana Still Tee Emziren Anneler İçin İçecek 200 gr. Özellikleri; Humana Still Tee içerğindeki tüm karışımlar tamamen bitki özlü olup anne sütünü arttırmada yardımcı olur. İçerğindeki bitki özleri tam..
İpek Bebe Pamuğu Maxi 60 adet
 İpek Bebe Pamuğu Maxi 60 adet Özellikleri: Dayanıklı İpek bebek maxi pedi %100 pamuktan yapılmış ekstra yumuşak dokusuyla bebeklerin temizliğinde hijyenik bir üründür. Farmakopi şartlarına uygun üret..
Kraft Jelli Göğüs Pedi 30'lu
Kraft Jelli Göğüs Pedi 30'lu Özellikleri Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göğsünüzü her zaman kuru tutması için yumuşak yapıdan üretimi sağlanmıştır. Ürünün kaydırmaz bandı ile iç çamaşırınıza sab..
Kraft Sensitive Göğüs Pedi 48'li
Kraft Sensitive Göğüs Pedi 48'li Özellikleri Cilt dostudur. İnce yapısı sayesinde iç çamaşırınızdan belli olmaz. İç çamaşırınıza sabitleyen kaydırmaz bandı vardır. Sütün çabuk emilmesini sağlayan,dışa..
Kraft Süt Saklama Poşeti 25'li
Kraft Süt Saklama Poşeti 25'li Özellikleri Dik konumda tek başına durabilir. Sütün besin değerini korur. Boşaltımı kolay ve zahmetsizdir. Poşetin üzerine sütün sağıldığı tarih ve saat yazılabilir. Tek..
Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası
Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası 2'li olması kısa zamanda maksimum verirmlilik sağlar. Ayarlanabilir vakum seviyeleri ve 3 farklı sağım stili vardır. İsteğe bağlı tekli yada çiftli kulla..
Lansinoh Compact Tekli Elektrikli Göğüs Pompası
Lansinoh Compact Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;   Küçük ve hafif bir tasarıma sahiptir. 5 farklı ayarlanabilir vakum gücü bulunmaktadır. Bebeğin doğal emme hareketini taklit eder. Taşınab..
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet
Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet Özellikleri :  İnce ve ultra süper emici yapısı vardır. Hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Özelpolimer yapı sıvıyı emer ve pedin içerisine hapseder. Sıvı emildiğinde..
Lansinoh Göğüs Pedi 24'lü
Lansinoh Göğüs Pedi 24'lü Özellikleri :  İnce ve ultra süper emici yapısı vardır. Hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Özelpolimer yapı sıvıyı emer ve pedin içerisine hapseder. Sıvı emildiğinde da..
Lansinoh Göğüs Ucu Kremi 40 gr.
Lansinoh Göğüs Ucu Kremi 40 gr. Özellikleri: Hem anne hemde bebek için güvenli bir üründür. Meme ucundaki çatlakları ve yaraları iyileştirir. Doğal bir kremdir, anne göğüsünü temizlemeden bebeği emzir..
Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet
Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet Anne sütünü besin değerlerini kaybetmeden saklar. İkili kilit mekanizmasına sahiptir. Alt desteği sayesinde buzdolabında vs. yerlerde dökülme ve  sızdırma yaşamazsı..