Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Bebedor 517 Sulu Dişlik ( Asortili )
Bebedor 517 Sulu Dişlik Özellikleri: Bebeklerin diş çıkarma döneminde en iyi yardımcılarıdır. Buzdolabında soğutulabilir. BPA ve kmyasal içermeyen malzemeden üretilmiştir. Markanın Ait Olduğu Ülke..
Bebedor 518 Sulu Çıngıraklı Dişlik ( Asortili )
Bebedor 518 Sulu Çıngıraklı Dişlik Özellikleri: Bebeklerin diş çıkarma döneminde en iyi yardımcılarıdır. Buzdolabında soğutulabilir. Dişlik hareket ettikçe ses çıkarır. BPA ve kmyasal içermeyen malze..
Bebedor 520 Sulu Çıngıraklı Dişlik ( Asortili )
Bebedor 520 Sulu Çıngıraklı Dişlik Özellikleri: BPA ve kimyasal içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Ergonomik sapı sayesinde bebeğiniz rahatça tutabilir. Dişlik sallandıkça ses çıkararak bebeğin il..
Bebedor 8520 Askılı Kutu Dişlik (Asortili)
Bebedor 8520 Askılı Kutu Dişlik (Asortili) Özellikleri;   Diş çıkarken oluşan sancıyı hafifletip, diş etlerini rahatlatmak üzere tasarlanmıştır. Dişliğin yüzeyi kabartılıdır ve içi saf su ile doludur...
Bondigo BL1035 Zigzag Çıngırak
Bondigo BL1035 Zigzag Çıngırak Özellikleri :    Boncuklar dönmesi için çevrilmesi gerekir ve çevrilmeye devam ettikçe ses çıkarmaya da başlar.  Her ses çıkarıp boncuklarının dönmeye devam etmesi ile ç..
Bondigo Çıngıraklı Bileklik Eşek
Bondigo Çıngıraklı Özellikleri;   Miniklerin yeni oyun arkadaşı Bondigo Çıngıraklı Bileklikler 4 farklı karaktere sahiptir. Günün her anında bebeklerin oynayabilecekleri bileklikler, el-göz koordinasy..
Bondigo Çıngıraklı Bileklik Köpek
Bondigo Çıngıraklı Özellikleri;   Miniklerin yeni oyun arkadaşı Bondigo Çıngıraklı Bileklikler 4 farklı karaktere sahiptir. Günün her anında bebeklerin oynayabilecekleri bileklikler, el-göz koordinasy..
Dr. Brown's 220 Dişlik Karpuz
Dr. Brown's 220 Dişlik Karpuz Özellikleri: BPA içermeyen ve canlı renkleri ile bebeğinizin ağzından düşürmeyeceği bir dişlik. Buzdolabında soğutulabilir ve bulaşık makinasında yıkanabilir. İnce yapıs..
Playgro Koala Anahtar Dişlik
Playgro Koala Dişlik Özellikleri:    Sevimli koala karakteri ile bebeğinizin en yakın dostu olmaya aday, ilk yaşa uygun anahtar biçimli dişlik, 3 farklı renkte ve sertlikte dişlik içerir. Renkleri be..
Playgro Sevimli Çıngırak 3+ Ay
Playgro Sevimli Çıngırak 3+ Ay Özellikleri   Bebeğinizin küçük elleri için özel bir tasarıma sahiptir. Kolay tutuş özelliğini bebeğiniz çok daha sevecek..  Bebeğinizin henüz tam olarak gelişmemiş olan..
Prego 0072 Fun Bee Çıngırak
Prego 0072 Fun Bee Çıngırak Özellikleri;   Tasarımı sayesinde kavraması kolaydır. Bebeğin diş çıkarma döneminde ona yardımcı olacaktır. Renkli olması sayesinde de bebeğinizin dikkatini çekecektir...
Prego 0078 Bisküvi
21,00TL 19,00TL
Prego 0078 Bisküvi Özellikleri;   Bebeğinizin diş çıkarma esnasında onu rahatlatacak şekilde tasarlanmıştır. Rahat kıvrımlı tasarımı ile bebeğiniz istediğiniz şekilde oynayabilir. Kavraması kolaydır. ..
Prego 0086 American Fun Ball
Prego 0086 American Fun Ball Özellikleri;   Ürün içerisinde bulunan küçük boncuklar ile çıkan sesler bebeğinizin dikkatini çekecektir. Yumuşak yapısı ile herhangi bir zarar vermez. İlgisini çekecek re..
Prego FK8011 Neşeli Ayıcık
Prego FK8011 Neşeli Ayıcık Özellikleri;   Üründe bulunan müzikler sayesinde bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Üst kısmında bulunan kancası sayesinde pusetine, ana kucağına ya da bebek ar..
Prego FK8012 Neşeli Maymun
Prego FK8012 Neşeli Maymun Özellikleri;   Üst kısmındaki kancası sayesinde ana kucağı, bebek arabası ve pusetine takabilirsiniz. Halkaları ve rengi sayesinde bebeğinizin dikkatini çekecektir. Hareket ..