Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Babyjem Bakım Seti Mavi
165,00TL 134,00TL
Babyjem Bakım Seti Özellikleri;   BabyJem bebek bakım seti bebeğinizin doğumundan itibaren vazgeçilmeziniz olacak. Paket içerisinde; Bebek fırçası, Tarak, Dijital ateş ölçer, Bebek tırnak makası, Bu..
Bebedor 551 Çıt Çıt Makas
Bebedor Çıt Çıt Makas Özellikleri Özellikleri:   Kaymayan sapı sayesinde bebeğinizin tırnaklarını kolayca kesebilirsiniz. Paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Yenidoğandan itibaren kullanıma uygundur.  ..
Bebedor 562 Klinoz Burun Aspiratörü
Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Özellikleri:   Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe  temizlenmesine yardımcı  olmak için tasarlanmış..
Bebedor 570 Fırça Tarak Seti ( Asortili )
Bebedor 570 Fırça Tarak Seti Özellikleri :   Bebeğin saçlarını yumuşak ve parlak tutar. Bebeğin hassas dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir. Naylon kılların temizliği kolaydır, ince ve esnekt..
Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti ( Asortili )
Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti (Asortili) Özellikleri;   Bebeğin saçlarını yumuşak ve parlak tutar.    Bebeğin hassas dokusuna zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Doğal kılların uçla..
Bebedor 575 Kolay Kavrama Fırça Seti ( Asortili )
Bebedor 575 Kolay Kavrama Fırça Seti ( Asortili ) Özellikleri;   Bebeğinizin biberon, biberon emziği ve bardaklarını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ucundaki sünger ile ulaşılmayacak tüm noktaların te..
Bebedor Kolay Kavramalı Çıt Çıt Makas
Bebedor Kolay Kavramalı Çıt Çıt Makas Özellikleri: Bebeğin güvenliği ve konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları ile bebeğin tırnaklarını özenle ve pratik olarak kesilmesinde e..
Bübchen Bebek Nemlendirici Süt 200 ml.
Bübchen Bebek Nemlendirici Süt Özellikleri;   Doğal bitki özleri içermektedir. Alkol,hayvansal yağ ve kimyasal maddeler içermez. Dermatolojik testlerden geçerek Dünya Sağlık Örgütü ve AET tarafından o..
Bübchen Bebek Pudrası 100 gr.
Bübchen Bebek Pudrası Özellikleri: Doğan bitki özlerinden üretilmiştir. Alkol, parfüm, paraben ve kimyasal içermez. pH değeri 5.5'tir. Alerjenik ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Yetişkinler de ku..
Bübchen Bebek Yağı 200 ml.
Bübchen Bebek Yağı Özellikleri;     Doğal bitki özleri içermektedir. Alkol,kimyasal ve hayvansal madde içermez. Dermatolojik testlerden geçerek Dünya Sağlık Örgütü ve AET tarafından onaylanmıştır. En ..
Bübchen Pişik Kremi 75 ml.
Bübchen Pişik Kremi özellikleri; Pişik oluşumunu önleyen ve pişik olmuş ciltte etki sağlayan destekleyici bir kremdir. Her alt değiştirmede güvenle kullanabilceğiniz bir üründür. En hassas ciltlerde d..
Chicco Diş Macunu Çilekli (+12 Ay)
Chicco Diş Macunu Çilekli (+12 Ay) Özellikleri :  Biyo-kullanılabilir kalsiyum içerir. Büyük bebekler için ideal bir tat olan çilok aroması ve kalsiyum içerir. Aşındırıcı olmayan formulü ile süt dişle..
Chicco PhysioClean Klasik Burun Aspiratörü
Chicco PhysioClean Klasik Burun Aspiratörü Özellikler;   Bebeğinizin burnundan mukoza fazlasını çıkarmak için idealdir. Tıkalı burnun açılmasıyla emzirme daha kolaylaşır ve bebek daha rahat uyur.   Ku..
Chicco Pişik Kremi 100 Ml
32,00TL 30,00TL
Chicco Pişik Kremi 100 Ml Özellikleri;   Bebeğin cildini koruması için içeriğinde bulunan %10 çinko oksit sayesinde cildin nefes almasını, Oluşabilecek tahrişlerin önlenmesi amacıyla, Klinik testlerde..
Dalin Doğanın 3’lü Dokunuşu Avokado, Badem ve Zeytinyağlı Bebek Yağ 300 ml
Dalin Doğanın 3’lü Dokunuşu Avokado, Badem ve Zeytinyağlı Bebek Yağ 300 ml Özellikleri;   Hipoalerjeniktir, sizin ve bebeğinizin cildine zarar vermez. Klinik olarak test edilmiştir. İçerisinde yoğun b..