Filtreleme

  • Markalar
  • Fiyat
Babyjem Bakım Seti Mavi
165,00TL 134,00TL
Babyjem Bakım Seti Özellikleri;   BabyJem bebek bakım seti bebeğinizin doğumundan itibaren vazgeçilmeziniz olacak. Paket içerisinde; Bebek fırçası, Tarak, Dijital ateş ölçer, Bebek tırnak makası, Bu..
Bebedor 551 Çıt Çıt Makas
Bebedor Çıt Çıt Makas Özellikleri Özellikleri:   Kaymayan sapı sayesinde bebeğinizin tırnaklarını kolayca kesebilirsiniz. Paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Yenidoğandan itibaren kullanıma uygundur.  ..
Bebedor 562 Klinoz Burun Aspiratörü
Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Özellikleri:   Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe  temizlenmesine yardımcı  olmak için tasarlanmış..
Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti ( Asortili )
Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti (Asortili) Özellikleri;   Bebeğin saçlarını yumuşak ve parlak tutar.    Bebeğin hassas dokusuna zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Doğal kılların uçla..
Bebedor Kolay Kavramalı Çıt Çıt Makas
Bebedor Kolay Kavramalı Çıt Çıt Makas Özellikleri: Bebeğin güvenliği ve konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları ile bebeğin tırnaklarını özenle ve pratik olarak kesilmesinde e..
Bübchen Pişik Kremi 75 ml.
Bübchen Pişik Kremi özellikleri; Pişik oluşumunu önleyen ve pişik olmuş ciltte etki sağlayan destekleyici bir kremdir. Her alt değiştirmede güvenle kullanabilceğiniz bir üründür. En hassas ciltlerde d..
Can Bebe Alt Değiştirme Örtüsü 10'lu
Can Bebe Alt Değiştirme Örtüsü 10'lu Özellikleri; Özellikle dışarı da bebeğinizin altını değiştirmek için yardımcı olacak hijyenik bir ortam oluşturacaksınız. Pamuksu yüzeyi ile bebeğinizin cildini ta..
Chicco Fırça Tarak Seti Mavi
Chicco Fırça Tarak Seti Özellikleri: Tarağın diş ucları bebeğinizin hassas narin cildine zarar vermemesi açısından yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Yumuşaktır ve tahrişlere karşı koruyucudur. Temizlenm..
Chicco Fırça Tarak Seti Pembe
Chicco Fırça Tarak Seti Özellikleri: Tarağın diş ucları bebeğinizin hassas narin cildine zarar vermemesi açısından yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Yumuşaktır ve tahrişlere karşı koruyucudur. Temizlenm..
Chicco Güneş Spreyi SPF 25+
 Chicco Güneş Spreyi SPF 25+ Özellikleri :   Çocuklarınız için özel olarak üretilmiştir.   Güneşe çıkmadan  20 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.   Gözle temasından kaçının.   Mikrobiyolojik ve ..
Chicco Pişik Kremi 100 Ml
32,00TL 30,00TL
Chicco Pişik Kremi 100 Ml Özellikleri;   Bebeğin cildini koruması için içeriğinde bulunan %10 çinko oksit sayesinde cildin nefes almasını, Oluşabilecek tahrişlerin önlenmesi amacıyla, Klinik testlerde..
Chicco Tırnak Bakım Seti  Mavi
Chicco Tırnak Bakım Seti Özellikleri;   Bebeğinizin tırnaklarının bakımı için gerekli seti tek bir çantada toplar. Özel çantası içinde,   -1 Adet Makas -1 Adet Çıt Çıt Makas -1 Adet Tırnak Fırçası -..
Dalin Granül Sabun 1000 gr Toz Deterjan
Dalin Granül Sabun 1 kg. Özellikleri; En hassas ciltlerde dahi etkilidir. Suda kolay çözülür,çamaşırlar üzerinde kalıntı yapmaz. Çamaşırlarınızın yumuşak kalmasını sağlar. Dermatolojik ve alerjenik t..
Dalin Konsantre Yumuşatıcı Düş Bahçesi 1500 ml.
Dalin Konsantre Yumuşatıcı 1500ml Özellikleri; Boya içermez. Hipoalerjenik formülü ile bebeğinizin hassas cildi için idealdir. Diğer yumuşatıcılara göre daha uzun süre etkilidir. Dermatolojik olarak..
Dalin Sprey Kolonya Mandarin 150 Ml
Dalin Sprey Kolonya Mandarin 150 Ml Özellikleri :..